Titles you rated
Yeon GaesomunRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 4.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 4.5