Movies
Ratings
67
MidsommarRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 0.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0