Series
Ratings
442
SherlockRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.0