Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
BlitzRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
The FakeRated ★ 3.5
ElfRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 3.5
The UnderdogRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0