Movies
Ratings
67
Angels & DemonsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Therapy for a VampireRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Belle & SebastianRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
This Means WarRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5