Movies
Ratings
122
Iron ManRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.0
ObsessedRated ★ 1.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Anne of Green Gables: Road to Green GablesRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0