Movies
Ratings
1379
FrankensteinRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Teaching Practice: Idiot Girls and School Ghost 2Rated ★ 3.5
MadSRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 3.5
The Go-to RestaurantRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 4.0