Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
MIU404Rated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
The Program: Cons, Cults, and KidnappingRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Poker FaceRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5