Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Red DragonRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
TrollRated ★ 1.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 3.5