Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 5.0
Special Ops: Lioness Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
InsiderRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.0
QuizRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5