Series
Ratings
93
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- 한국기행 - 알베르토와 기욤의 한국방랑기Rated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5- 한국기행 - 국수기행Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.5
- 세계테마기행 - 休 마음을 내려놓다, 규슈Rated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
Last ResortRated ★ 4.0
Community Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
FlashpointRated ★ 5.0