Movies
Ratings
24
PaprikaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0