Series
Ratings
11
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5