Titles you rated
The Day of the JackalRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0