Series
Ratings
51
Wise Man’s GrandchildRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
No Game No LifeRated ★ 3.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
The World is Still BeautifulRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 2.5
- The iDOLM@STERRated ★ 2.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 3.0
In Another World with My SmartphoneRated ★ 3.0