Titles you rated
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 4.0
The JacketRated ★ 5.0
The FacultyRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 5.0
SunshineRated ★ 4.0
No EscapeRated ★ 3.0
Event HorizonRated ★ 4.5
Escape from PretoriaRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5