Titles you rated
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 2.0
JoyRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
C'est Si BonRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 3.5- The ScamRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0