Titles you rated
Goodbye, Dragon InnRated ★ 5.0
Still LifeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Ju YeonRated ★ 5.0
- The TestRated ★ 5.0
- buriedRated ★ 5.0
- DRMRated ★ 5.0
- Special ScholarshipRated ★ 5.0
- The Line of SleepRated ★ 5.0
Our DanceRated ★ 5.0
Woman Who Killed a LionRated ★ 5.0
Their who inside of usRated ★ 5.0- The way we liveRated ★ 5.0
- OuroborosRated ★ 1.0
- ONE SUMMER NIGHTRated ★ 0.5
- 한수탕Rated ★ 1.0
Boy Meets BoyRated ★ 0.5