Movies
Ratings
280
AvatarRated ★ 5.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.5
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
EncantoRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
Weathering With YouRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0