Titles you rated
Thank YouRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 5.0- The LoverRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Adolescence MedleyRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 2.5
Twenty Years OldRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 5.0