Movies
Ratings
20- Bad BossRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
The SuspectRated ★ 4.0
MontageRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0