Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Sometimes I Think About DyingRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Deepest BreathRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.0