Titles you rated
Evil Dead IIRated ★ 5.0
Love ExposureRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5