Movies
Ratings
318
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
ColorfulRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0