Series
Ratings
94
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
JinRated ★ 3.0
JinRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 2.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5