Series
Ratings
18
GoblinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0