Movies
Ratings
254- A BatRated ★ 5.0
IncoherenceRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-san: The MovieRated ★ 5.0
Untold ScandalRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.5
Blade RunnerRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Last HolidayRated ★ 5.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 5.0
InfernoRated ★ 4.0