Titles you rated
Heading to the GroundRated ★ 0.5- My Lady Boss, My HeroRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 0.5- Alien SamRated ★ 0.5
Spring WaltzRated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 4.5
The Thorn BirdsRated ★ 0.5
Zettai KareshiRated ★ 2.0
Paradise RanchRated ★ 0.5
Witch Yoo HeeRated ★ 0.5
Dr. JinRated ★ 2.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
ResetRated ★ 0.5
I am Your TeacherRated ★ 0.5
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 0.5
I've Got My Eye on YouRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 0.5- Loving YouRated ★ 3.0