Series
Ratings
15
Chainsaw ManRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 2.5- Phantom SingerRated ★ 4.0
Phantom Singer All StarsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0