Series
Ratings
177
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 1.0- Haken no HinkakuRated ★ 1.0
- TrickRated ★ 1.0
- Bambino!Rated ★ 2.0
- ポケットモンスターRated ★ 1.0
Densha otokoRated ★ 1.0- TrickRated ★ 1.0
Legal HighRated ★ 1.5- War of MoneyRated ★ 1.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 1.0
Kamisama KissRated ★ 1.0
School-Live!Rated ★ 1.0
Gu Family BookRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
The Queen of OfficeRated ★ 2.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 1.0