Movies
Ratings
206
LifeRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 2.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
LoganRated ★ 4.5
HulkRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0