Movies
Ratings
50
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The TargetRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 4.0
I, FrankensteinRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5