Movies
Ratings
37
FuryRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.5
American MadeRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.5
CocktailRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0