Movies
Ratings
1267
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.0
CreedRated ★ 3.5
BloodshotRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The OutpostRated ★ 3.5
BeatsRated ★ 3.0
IORated ★ 2.5
Step SistersRated ★ 2.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5