Movies
Ratings
582
Raiders of the Lost ArkRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Jenny, JunoRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0