Titles you rated
- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.5
Produce 48Rated ★ 2.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 2.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Produce 101Rated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Game Development GirlsRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0