Titles you rated
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
NanaRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 1.0
Better DaysRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0