Movies
Ratings
33
Someone SpecialRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Like for LikesRated ★ 5.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Il MareRated ★ 4.0
FailanRated ★ 2.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0