Titles you rated
The ConjuringRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 0.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 2.0