Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0