Movies
Ratings
36
The Face ReaderRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
FluRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0