Series
Ratings
24
Shine or Go CrazyRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 2.0- War of MoneyRated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0