Series
Ratings
118- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Hannah Montana Season 1Rated ★ 3.0