Titles you rated
DuneRated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Spies in DisguiseRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 1.5
MidsommarRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 1.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0