Titles you rated
Reply 1997Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 1.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Voice season1Rated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.0