Series
Ratings
20
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.0