Titles you rated
CocoRated ★ 5.0
RangoRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
PapermanRated ★ 4.5
The HostRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
AntzRated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5