Titles you rated
One PieceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
RememberRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0