Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Love UntangledRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Hi.5Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 3.0