Titles you rated
D.P.Rated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- AjinRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0